Adaptic Mio

Základní informace
Skladová dostupnost Na dotaz
Výrobce Adaptic
Záruka 24 měsíců
Kategorie Adaptic / 
Cena 10322 Kč bez DPH

Adaptic Mio žlutohnědá

Adaptic Mio zelená

Adaptic Mio šedá

Adaptic Mio tmavě modrá

Adaptic Mio šedá

Adaptic Mio petrolej

Adaptic Mio oranžová

Adaptic Mio modrá

Adaptic Mio hnědá

Adaptic Mio červená

Adaptic Mio černá

Podrobný popis

Zdravotní židle Adaptic MIO byla navržena jako ekonomická varianta pro všechny štíhlé a střední postavy pro práci zejména v kanceláři. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodná také do domácích pracoven nebo jiných stísněných prostor.

Je ideální pro ty, kdo sedí na židli výrazně méně než 8 hodin denně (např. 4 hodiny), jsou štíhlé nebo střední postavy s výškou do 170 cm (případně jen lehce přes) a nevyžadují náročnější model (těm doporučujeme model Evora S nebo vyšší). Ocení ji zejména lidé v domácnosti, freelanceři, zaměstnanci ve stísněných prostorách, např. na pokladnách, výrobní provozy, optici, kosmetičky apod. S nízkým pístem je vhodná pro postavy výšky 160 až cca 170 cm, je proto vhodná i pro starší děti.

S výškově nastavitelnými područkami a sedákem najdete svou oblíbenou komfortní polohu. Povrch područek je z měkčeného materiálu. Máte rádi podporu v bedrech? Žádný problém. Nastavením výšky bederní opěrky získáte ten správný pocit. Díky tvarovanému sedáku je židle komfortnější a účinnější při vedení pohybů