Smarty

Základní informace
Skladová dostupnost Skladem u výrobce
Výrobce Mayer CZ
Záruka 60 měsíců
Kategorie Dětské židle / 
Cena 4800 Kč bez DPH

2416 02 a

2416 09 a

2416 09 b

2416 09 c

Podrobný popis

Dětská rostoucí židle Smarty je perfektní ergonomický společník pro vaše dítě. Rozsah výšky sezení 35-45 cm ji předurčuje k tomu, aby již od 4 let byla připravena na první minuty plného soustředění vašeho předškoláka a aby s ním byla doslova v přímém kontaktu po celou dobu jeho vzdělávání a dospívání. 

Technika nastavení hloubky sezení a zároveň výšky zad je unikátně jednoduchá. Obojí se nastavuje společně. Zvětšujete-li hloubku sezení, zároveň tím i zvedáte záda židle vůči sedáku. Jak jednoduché a praktické! Proto mohou děti sedět vždy tak, aby to odpovídalo jejich stáří a velikosti postavy. Smarty poskytuje maximální ergonomický komfort v průběhu celého růstu!

·          Jednoduché nastavení hloubky sezení a zároveň výšky zad, síťovaná záda pro vynikající hygienu

·          Výška sezení vhodná již od 4 let, nosnost 80 kg!

·          Univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy s automatickou bezpečnostní brzdou – nezatížená kolečka se netočí a chrání tak vše v okolí židle 

·          Jednoduché nastavení výšky sezení

·          90% recyklovatelný materiál

SMARTY je k dispozici v těchto barevných kombinacích:

2416 02 – sedák modrá prodyšná látka / záda modrá síťovina 

2416 09 – sedák růžová prodyšná látka / záda růžová síťovina

Součástí standardního provedení dětské rostoucí židle Smarty jsou univerzální kolečka pro koberce i tvrdé podlahy s automatickou bezpečnostní brzdou. Nezatížená kolečka se netočí a chrání tím vše v okolí židle.